Zadaj
Pytanie

Zadaj pytanie:

Tel1: 728 328 238

Tel2: 71 374 24 35

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości:

Imsystems reklama, pozycjonowanie, sklepy strony WWWImsystems
 
 
Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Stron internetowych i sklepów

Dlaczego pozycjonowanie przyspieszy rozwój Twojej firmy i sprawi, że zdobędziesz wielu nowych klientów? Internet ze swoim nieograniczonym zasięgiem jest obecnie najlepszym, relatywnie tanim i najskuteczniejszym miejscem do promocji Twojej firmy.

Stworzenie własnej strony www to jednak nie wszystko. Możemy posiadać najpiękniejszą stronę w Internecie, jeśli jednak nie wyeksponujemy jej odpowiednio, nasze starania nie przyniosą zamierzonych korzyści.

Nie dotrzemy do klienta jeśli on sam nas nie znajdzie, a w Internecie najważniejsze jest to, by Twój serwis był widoczny.

Internauci szukając produktów czy usług przeglądają tylko kilka pierwszych pozycji uzyskanych w wynikach wyszukiwania.

Wniosek z tego jest prosty - jednym z podstawowych celów Twojej strony internetowej powinno być wyróżnienie się poprzez pozycję w wyszukiwarce. Twój potencjalny klient musi Cię znaleźć bez problemu, bez względu na to jakie słowo wpisze w Google.

Ten efekt najszybciej osiągniesz pozycjonując swój serwis.

 

 

Należy przy tym podkreślić niezwykle istotną zależność - by internauta zamienił się w Twojego klienta, Twój serwis musi być odpowiednio przejrzysty, funkcjonalny i czytelny, a oferta trafnie dopasowana do potrzeb odbiorcy.

Jak sam widzisz, doskonale rozumiemy na czym polega dobra promocja w Internecie i możemy Cię zapewnić, że dzięki współpracy z nami zostaniesz LIDEREM w swojej branży.

 

Jak działamy?

 

1

Dobór słów kluczowych

Pierwszym aspektem pozycjonowania strony, jest odpowiedni dobór słów kluczowych.
Aby pozycjonowanie było skuteczne i przynosiło oczekiwany rezultat, zrobimy analizę oraz dobierzemy słowa kluczowe odpowiednie dla Twojej witryny
.

 

Audyt i optymalizacja

Kolejnym bardzo ważnym elementem pozycjonowania, jest optymalizacja strony internetowej, którą opieramy pod kątem dobranych wcześniej słów kluczowych.

Zanim jednak zaczniemy optymalizować Twoją witrynę, zrobimy profesjonalny audyt, który otrzymasz do wglądu.

2
 
3

Budowania zaplecza

Na samych optymalizacjach się jednak nie kończy. Aby efekt był zadowalający i długotrwały, należy dbać o odpowiednie linkowanie z zaufanych i podobnie tematycznych stron, blogów oraz forum internetowych.

W swoich rękach posiadamy odpowiednie narzędzia do prowadzenia wysokiej jakości zaplecza. Dzięki naszym autorskim rozwiązaniom, takim jak imSEO, jesteśmy w stanie wygenerować pożądany wynik za przystępną cenę.

 

Miesięczne raporty

Przy podpisaniu umowy na usługi w zakresie pozycjonowania, oczywistym dla nas jest informowanie klienta o wynikach oraz planach na następny miesiąc z góry.

Dzięki temu jesteśmy w stanie naocznie zobaczyć i zmierzyć nasze postępy.

4
 

 

 
Copyright © 2017
Imsystems.pl - Agencja reklamowa
All rights reserved