Zadaj
Pytanie

Zadaj pytanie:

Tel1: 728 328 238

Tel2: 71 374 24 35

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości:

Imsystems reklama, pozycjonowanie, sklepy strony WWWImsystems
 
 
Grafika Reklamowa

Grafika reklamowa

Identyfikacja wizualna Twojej firmy

Projekt Logo

Zaprojektowane przez nas logo będzie motywem przewodnim. Dzięki ciekawemu projektowi graficznemu, z pewnością wzmocnisz swoją pozycję w świadomości klientów.

 
Wizerunek marki to najważniejsza rzecz podczas jej promowania. 

To od niej w dużej mierze zależy sukces działań marketingowych. Profesjonalnie przygotowany wizerunek jest wartością, której nie można ignorować. Identyfikacja wizualna to nie tylko profesjonalnie zaprojektowane logo, które przykuwa uwagę i od razu jest kojarzone z daną marką.

To również papier firmowy, wizytówki, koperty itd. Naszym zadaniem jest więc stworzyć wizerunek Twojej firmy, który będzie spójny i przejrzysty. Właściwa identyfikacja wizualna pozwala wzmocnić swoją pozycję na rynku oraz przyciągnąć nowych klientów.

 
Grafika internetowa

Nic tak bardzo nie przyciąga uwagi jak pięknie zaprojektowane tło na firmowego Facebooka lub szablon aukcji na allegro. Wierzymy, że klient kupuje wzrokiem, dlatego nasze grafiki projektujemy w możliwie najbardziej przejrzysty sposób.

 
Projekty Opakowań i wizualizacje 

Doskonale wiemy, że w marketingu wielkie znaczenie mają opakowania firmowe Twoich produktów. Dlatego też wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my rozpoczniemy tworzenie takich opakowań dla Ciebie.


Nasze opakowania swoim przekazem marketingowym i estetycznym wyglądem skutecznie przyciągną klienta i spowodują, że wybierze on właśnie Twój produkt.

 
 
Copyright © 2017
Imsystems.pl - Agencja reklamowa
All rights reserved